Strona główna  /   Zespół

 Różnorodność jest naszą siłą

Wiedzę o komunikacji czerpiemy z naszych własnych doświadczeń oraz różnorodnych doświadczeń i osobowości naszych klientów. Kierujemy się przekonaniem, że każdy ma własny styl opowiadania, zgodny z tym, za kogo się uważa.  Nie narzucamy jednej wizji – proponujemy różne warianty,  nie krytykujemy – poddajemy w wątpliwość, nie edukujemy na wstępie – słuchamy.

Jesteśmy świadome, że nasza rola polega na jak najlepszym przetłumaczeniu komunikatu – lub racji – naszego klienta – różnorodnemu otoczeniu biznesu.  Naszym zadaniem jest znalezienie tonu dla każdego audytorium. Działając jako profesjonaliści, szanujemy amatorów, wiedząc że to oni – ignorując zaistniały stan rzeczy – popychają świat naprzód.

Public relations postrzegamy według klasycznej zasady: „doing good, and getting credit for it.”


Poznaj nas

Jesteśmy małym, ale zgranym zespołem

Koniugujemy nasze talenty i doświadczenia. Wykorzystujemy odmienne spojrzenia na tę samą sprawę, aby przedstawić i zrozumieć różne punkty widzenia. Łączy nas dojrzałość, chęć do nauki, fascynacja możliwościami internetu oraz pragnienie dostarczania usług najwyższej jakości.


Marta Smyrska

Chief Storyteller

Pomaga firmom i ludziom w opowiadaniu ich historii. W branży PR od 2000 roku. Prowadziła działania PR dla takich klientów jak: Carrefour Polska, Centrum Onkologii, Panattoni Europe, Wawel SA, Miasto Stołeczne Warszawa. Specjalizuje się w komunikacji instytucjonalnej oraz w content marketingu. W 2009 r.  nominowana do nagrody PRotonów, w 2010 r. wygrała konkurs literacki, organizowany przez agencję Ciszewski PR i PRoto pt. „Jak ograć słowem trudny temat”. Publikowała artykuły w „Rzeczpospolitej”, miesięczniku „Podróże” oraz tygodniku „Polityka”. Absolwentka historii sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studium public relations Szkoły Głównej Handlowej. Interesuje się sztuką nowoczesną, literaturą dla dzieci i storytellingiem. Czyta co najmniej 20 minut dziennie. Nie lubi nowomowy i okrągłych zdań, które nic nie znaczą. Zna biegle francuski.
Kontakt: biuro@smyrska.pl, tel: +48 604 418 785ulawww+Urszula Cholewińska

Content Marketing Consultant

Absolwentka Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego. Przez dziesięć lat pracowała jako redaktor techniczny w wydawnictwie naukowym. Specjalizuje się w zbieraniu, analizie i edycji danych. Współautorka informatorów dla rodziców, wydawanych przez Miasto St. Warszawa.

rutkiewiczWspółpracuje z nami:
Małgorzata Rutkiewicz

 fotograf

Absolwentka Europejskiej Akademii Fotografii. Fotografuje od parunastu lat dla firm i klientów prywatnych. Szczególnie bliskie są jej spotkania z ludźmi przy okazji wykonywania portretów i reportaży. Zajmuje się również infografikami i zleceniami specjalnymi.