JAK ZARZĄDZAĆ WIEDZĄ W ORGANIZACJI?

Poznaj najlepsze praktyki firm IT!

O publikacji

Branża technologiczna to trendsetterzy zmian na rynku pracy. W ciągu ostatnich 10 lat większość z nich wdrożyła już w swoich firmach innowacyjne praktyki i rytuały, które sprzyjają produktywności. Postanowiłyśmy je zbadać i przedstawić szerokiej publiczności. 

Do rozmowy wybieramy najbardziej efektywne z polskich softwarehouse’ów, docenionych przez klientów na portalu Clutch Sprawdzamy, jakimi wartościami się kierują, jak są zorganizowane i jak zarządzają wiedzą.  

W tegorocznej edycji badania udział wzięli: 

Boldare, SoftwareMill, STX Next oraz The Software House.

Efektem badania jest 40-stronicowy e-book,  prezentujący praktyczne wskazówki odnośnie zarządzania wiedzą. Piszemy też o zmianach w kulturze organizacyjnej, które były skutkiem pandemii.

Co znajdziesz w środku?

W magazynie zidentyfikowałyśmy 9 trendów, które zostały wzmocnione przyjściem pandemii.

Przybliżamy także wyniki badania przeprowadzonego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w ramach projektu REV 4.0. Ich autorka, dr Anna Pietruszka-Ortyl wskazuje, że „złote kołnierzyki” wymieniają się wiedzą w oparciu o wiarygodność i wzajemność. By wydobyć z nich najcenniejszy know-how, trzeba postawić na otwartość, motywację i technologię. 

Zobacz, co zdecydowało, że badane firmy rosną w czasie pandemii.

Partnerzy

Publikacja została przebadana narzędziem Logios Badacz.

Komentują

Grzegorz Primus

Założyciel i CEO Great

Mateusz Kurleto

CEO Neoteric

Grzegorz Kosson

Strateg marki i pisarz

POBIERZ MAGAZYN

I zacznij wdrażać zmiany w Twojej firmie!

Wybierając „Pobieram” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Contelia Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Barska 26/9, Warszawa